FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Udaj się do Twojego Kierownictwa Osiedla w celu dokonania rejestracji w e.osiedlemlodych.pl. Po wypełnieniu wymaganych dokumentów, które możesz pobrać tutaj otrzymasz unikalny identyfikator Klienta (login) oraz hasło pierwszego logowania.
Jeśli chcesz zalogować się po raz pierwszy na platformie e.osiedlemlodych.pl wpisz w przeglądarkę internetową następujący adres - e.osiedlemlodych.pl kliknij w przycisk „Zaloguj się”, następnie wpisz w wymagane pola unikalny identyfikator Klienta (login) i hasło pierwszego logowania, które otrzymałeś podczas wizyty w Kierownictwie Osiedla. Następnie system poprosi Cię o ustawienie hasła stałego. Pamiętaj! Hasło stałe powinno spełniać kilka warunków i posiadać:

  • co najmniej 6 znaków i nie więcej niż 14,
  • co najmniej jedną wielką literę,
  • co najmniej jedną małą literę,
  • co najmniej jedną cyfrę.

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem platformy e.osiedlemlodych.pl, przy każdorazowej wizycie na stronie www.e.osiedlemlodych.pl wystarczy, że w wymagane pola, które znajdują się w górnym prawym rogu ekranu, wpiszesz login i hasło, a następnie klikniesz przycisk „Zaloguj”.
Naciśnij przycisk „Zapomniałeś hasła?”, który znajduje się w prawym górnym rogu na stronie e.osiedlemlodych.pl, następnie w wymagane pola wpisz login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji w Twoim Kierownictwie Osiedla. Po kilku sekundach otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę mailową, a następnie zostaniesz poproszony o nowe hasło.